David Krejci Authentic Jersey  Gelre FM
Header image

Uitslagen amateurvoetbal zondag 23 september

 

Hoofdklasse A
Alcides - Achilles 1894 0-1
AWC - MSC 4-1
De Bataven - Be Quick 1887 3-1
DEM - Hoogeven 1-1
Hoogland - Fortuna Wormerveer 1-1
Purmerstein - RKHVV 6-1
SDO - Hollandia 3-2
Silvolde - RKZVC 1-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van Silvolde - Dennis van Beukering
Luister hier naar de reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg


1e klasse E
Bemmel - NEC ama. 3-1
BVC'12 - Rohda Raalte 0-4
BWO - WAVV 0-2
Rigtersbleek - Longa'30 1-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa'30 - Erik Zandstra
Stevo - De Zweef 1-2
TVC'28 - Tubantia 3-2
FC Winterswijk - Heino 1-1

2e klasse I
Concordia Wehl - Quick 1888 2-1
DCS - DVC'26 4-0
Eendracht'30 - Spero 2-5
Orion - AZC 2-1 
SDOUC - Warnsveldse Boys 3-2
Vorden - VIOD Doetinchem 1-2
Varsseveld - Union 2-2

3e klasse A
Avanti W. - Saasveldia 1-0
Reunie - DSVD 3-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Reunie - Arno Knapen
Reutum - Eilermark 1-4
Sportlust Glanerbrug - Twenthe Goor 4-0
De Tukkers - NEO 1-1
Victoria'28 - Losser 1-2
WVV'34 - LSV Lonneker 0-0

3e klasse C
Doetinchem - VDZ 2-2
MASV - Gendringen 5-2
MvR - FC Trias 3-3
Rheden - VVO 2-1
SML - OBW  afgelast wegens sterfgeval bij OBW
Vios Beltrum - PAX 1-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Vios Beltrum - Manfred Graven
Grol - Ruurlo later gespeeld i.v.m. 100-jarig jubileum SV Grol

4e klasse B

Aramea - Overdinkel 2-0
FC Eibergen - Erix 1-1
KSV Vragender - Buurse 2-1
Sportclub Rekken - TVO 1-4
Rietmolen - EMOS 1-1
UDI - BSC Unisson 4-1

4e klasse C
AD'69 - 't Peeske 1-2
Dinxperlo - VVG'25 0-3
Keijenburgse Boys - Terborg 2-2
KSH - Loil 1-1
MEC - Zeddam/St. Joris 0-0
Sprinkhanen - GWVV 1-3
Ulftse Boys - SVGG 3-3

4e klasse D
Angeren - Jonge Kracht 1-4
CHRC Renkum - RKPSC 8-0
DVV - HC'03 4-2
Eendracht Arnhem - Arnhemia 6-4
Groessen - GVA Doornburg 2-1
ONA'53 - Westervoort 1-4
Veluwezoom - GSV'38 1-1

5e klasse B
DEO - EGVV 1-2
Diepenheim - Sportclub Neede 1-2
GSV'63 - Hoeve Vooruit 2-3
Haaksbergen - Bornerbroek 2-1
Haarlo - Bentelo 0-6
SVBV - Lochuizen 1-5

5e klasse C
Ajax Breedenbroek - Den Dam 5-2
Bredevoort - VVL 1-1
Etten - Vosseveld 0-1
Sportclub Meddo - Kilder 3-1
Stokkum - NVC 0-5
Westendorp - Marienveld 0-1



Ander nieuws