Mobiel bellen oorzaak ongeval in Winterswijk
WINTERSWIJK- De politie maakt proces-verbaal op tegen een 40-jarige man uit Noardbergum. Hij botste maandagmiddag 22 februari op de Groenloseweg in Winterswijk tegen een boom. De bestuurder raakte niet gewond, maar de ravage was enorm. Uit onderzoek is gebleken dat de bestuurder werd afgeleid omdat hij mobiel aan het bellen was.
De politie kreeg omstreeks 17:00 uur de melding van het incident. De vrachtwagen was door onbekende oorzaak in de berm terechtgekomen. De chauffeur corrigeerde dit waardoor de aanhanger dusdanig begin te slingeren dat deze ter hoogte van de kruising met de Goorweg een boom raakte die vervolgens door de klap afknapte. De aanhangwagen werd losgerukt van de vrachtwagen en raakte zwaar beschadigd. De chauffeur kwam met de schrik vrij. De dienst verkeersongevallen van de politie (VOA) kwam ter plaatse en deed onderzoek naar de toedracht van het ongeval.
Tot laat in de avond is men bezig geweest om de ravage op te ruimen. De aanhangwagen werd weggesleept en Rijkswaterstaat heeft de boom geruimd en het wegdek schoongeveegd.
